Medewerkers Religiewetenschappen en Westerse esoterie

  • mw. drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. J.J. (Jonneke) Bekkenkamp

    Religiewetenschappen

    J.J.Bekkenkamp@uva.nl | T: 0205252010

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. H.J. (Jacqueline) Borsje

    Religiewetenschappen

    H.J.Borsje@uva.nl | T: 0205252012

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. A. (Athalya) Brenner

    Emeritus hoogleraar Israëlitische oudheden, de geschiedenis van de Israëlitische godsdienst en de uitlegging van de Hebreeuwse Bijbel/het Oude Testament

    A.Brenner@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.E. (Susanne) van Esdonk MA

    Religiewetenschappen

    S.E.vanEsdonk@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.J. (Peter) Forshaw

    Westerse esoterie

    p.j.forshaw@uva.nl | T: 0205258616

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.C. (Christian) Greer MA

    Westerse esoterie

    J.C.Greer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W.J. (Wouter) Hanegraaff

    Geschiedenis van de hermetische filosofie en verwante stromingen

    W.J.Hanegraaff@uva.nl | T: 0205253570

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W. (Jan Willem) van Henten

    Religiewetenschappen, in het bijzonder Jodendom en christendom in de oudheid

    J.W.vanHenten@uva.nl | T: 0205252010

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. C. (Chen) Herman PhD

    C.Herman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. K.M. (Karolina) Hess

    K.M.Hess@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A. (Ammeke) Kateman

    Religiewetenschappen

    a.kateman@uva.nl | T: 0205254490

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.L.A. (Richard) van Leeuwen

    Religiewetenschappen

    R.L.A.vanLeeuwen@uva.nl | T: 0205254855

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. S. (Selma) Leydesdorff

    Oral history en cultuur

    S.Leijdesdorff@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.M. (John) MacMurphy MA

    J.M.MacMurphy@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mriganka) Mukhopadhyay MA

    M.Mukhopadhyay@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M. (Marco) Pasi

    Westerse esoterie

    M.Pasi@uva.nl | T: 0205254880

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. U.L. (Ulrike) Popp-Baier

    Religiewetenschappen

    U.L.Popp-Baier@uva.nl | T: 0205252008

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.B. (Marinus) Pranger

    Geschiedenis van de Christelijke godsdienst en theologie

    M.B.Pranger@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Suzanne) Roggeveen MSc

    Religiewetenschappen

    s.roggeveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. C.H.C.M. (Caroline) Vander Stichele

    Religiewetenschappen

    C.H.C.M.vanderStichele@uva.nl | T: 0205252038

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I.L.N. (Nanouschka) Wamelink-van Dijk MA

    I.L.N.Wamelink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. G.A. (Gerard) Wiegers

    Religiewetenschappen, in het bijzonder de vergelijkende religiewetenschap

    g.a.wiegers@uva.nl | T: 0205252014

    Ga naar deze medewerker